Polityka prywatności

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Dane są przetwarzane wyłącznie dla wewnętrznych statystyk, ale z zachowaną animizacją. Google Analytics pozwala nam monitorować skąd pochodzą użytkownicy, jakie produkty ich interesowały, czy w którym miejscu witryny nastąpiło opuszczenie sklepu. Informacje te są potrzebne do celów prowadzenia serwisu i ulepszania go, nie wykorzystujemy ich w celach marketingowych.

Z kim dzielimy się danymi

Wprowadzone dane będą przekazane podmiotom trzecim w sytuacji, kiedy:
• Nastąpi zakup i dane użytkownika będą musiały być przekazane w celu dopełnienia przez pracowników swoich obowiązków, a także formalności wynikających z zawarcia transakcji.
• Towar będzie wysyłany do klienta, wówczas dane niezbędne do nadania przesyłki będą przekazane wybranemu w trakcie zamawiania przewoźnikowi.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Jeśli zostawisz komentarz, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznawać i zatwierdzać kolejne komentarze automatycznie, bez wysyłania ich do każdorazowej moderacji.

Dla użytkowników którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej (jeśli tacy są), przechowujemy również informacje osobiste wprowadzone w profilu. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli masz konto użytkownika albo dodałeś komentarze w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Użytkownik w dowolnej chwili może podejrzeć, skorygować lub skasować swoje dane osobowe.

Gdzie przesyłamy dane

Komentarze gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu.

Twoje dane kontaktowe

Dane użytkownika służą nam do:
1) Kontaktów w sprawach sprzedaży, informacyjnych i administracyjnych.
2) Wykonywania niezbędnej dokumentacji ewidencji sprzedaży oraz zestawień sprzedaży z danego okresu.

Jak chronimy twoje dane?

Jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania bezpiecznego przechowywania Państwa danych osobowych. Aby wykluczyć nieupoważniony dostęp do nich lub ich ujawnienie wprowadziliśmy stosowne środki fizyczne, techniczne i organizacyjne do zabezpieczenia zbieranych i przetwarzanych przez nas informacji.

Jakie mamy obowiązujące procedury w przypadku naruszenia prywatności danych

W wypadku naruszenia prywatności danych jesteśmy zobowiązani zgodnie z rozporządzeniami europejskimi przekazać informację do odpowiedniej instytucji.

Od jakich stron trzecich otrzymujemy dane

Nie otrzymujemy danych osobowych od stron trzecich.

Jakie automatyczne podejmowanie decyzji i/lub tworzenie profili przeprowadzamy z użyciem danych użytkownika

Nie przeprowadzamy żadnych procesów automatycznego podejmowania decyzji i tworzenia profili.