0048 501613635
Moje konto       O nas       Kontakt
  Zamówienie online
  5-7 dni czas dostawy
  Indywidualna obsługa
  Większa ilość adresów dostawy

JAN FINISH

Jan Finish (ul. Lipowa 27b, 69-200 sulęcin i Zakaszewskiego 6, 66-300 Międzyrzecz, NIP: 104-00-00-604) jest dostawcą produktów haftowanych, które można zamówić online na janfinish.pl. Produkty z naszymi znaczeniami dystrybuujemy na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Nasza firma funkcjonuje w województwie Lubuskim, można nas znaleźć w:

ul. Lipowa 27b
69-200 Sulęcin


ul. Zakaszewskiego 6
66-300 MiędzyrzeczPosiadamy wieloletnie doświadczenie w haftowaniu zdobywane jeszcze jako firma Jan, z której wywodzi się Jan Finish. Funkcjonujemy od 10 lat, zaczynaliśmy od dostarczania odzieży haftowanej i tekstyliów w Sulęcinie i Międzyrzeczu. Podczas długoletniej działalności rozszerzyliśmy ofertę o sitodruk, termotransfer i inne formy wykonywania odzieży roboczej, promocyjnej i reklamowej.

Tym co wyróżnia zamawianie w janfinish.pl jest fakt, iż realizację każdego zamówienia poprzedzamy przesłaniem "karty zamówienia", gdzie ściśle precyzujemy parametry wykonywanych usług, dzięki czemu klient przed zatwierdzeniem zlecenia do realizacji ma wyraźny obraz jak będzie wyglądał ostateczny produkt.

Nasz zespół składa się ze znakomitych specjalistów, którzy mają duże doświadczenie w haftowaniu komputerowym. Posiadają rozległą wiedzę o hafciarstwie i są dostępni codziennie, aby odpowiadać na Państwa pytania lub służyć radą.

W Jan Finish używamy odzieży znanych marek takich jak: Promostars, Adler i Stedman. Nasza oferta składa się z wielu artykułów, wśród których z łatwością znajdziesz coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i do kontaktu z nami, który również jest możliwy pod adresem: ul. Lipowa 27b, 69-200 Sulęcin i ul. Zakaszewskiego 6, 66-300 Międzyrzecz.