0048 501613635
Moje konto       O nas       Kontakt
  Zamówienie online
  5-7 dni czas dostawy
  Indywidualna obsługa
  Większa ilość adresów dostawy

Kamizelki damskie z firmowym logo

Bezrękawnik czy kurtka? Szczególnie w okresie przejściowym (jesień, wiosna) pytanie się powtarza, szczególnie jeśli dotyczy ono odzieży ochronnej, promocyjnej czy reklamowej. Przewaga jest po stronie kamizelki, bez względu na to czy dotyczy ona odzieży damskiej czy męskiej (chociaż przez lata częściej służyła mężczyznom). Dzisiaj bezrękawniki równie chętnie noszą panie doceniając ich modny krój i funkcjonalność (wiatroszczelność, wodoodporność).

Kamizelki damskie z logo – identyfikacja z firmą, drużyna sportową, klubem naukowym i sposób na promocję

Kiedy warunki atmosferyczne nie pozwalają na noszenie t-shirtu, warto sięgnąć po kamizelkę, którą można założyć i na koszulkę i na sportową bluzę, sweter czy bluzkę. Bezrękawniki damskie są wygodną odzieżą niekrępującą ruchów, szczególnie polecaną do pracy na zewnątrz, ale także w magazynach, halach, warsztatach i serwisach, są funkcjonalnym "mundurkiem" dla wielu grup społecznych. Umieszczenie na takiej odzieży logo firmy czy klubu to sposób na promocję, ale także na budowanie poczucia wspólnoty. Firmowe kamizelki damskie to funkcjonalna i wygodna odzież wierzchnia, a przy tym subtelna reklama.

Kamizelki damskie z haftem – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Bezrękawniki damskie z logo możesz zamówić w naszym sklepie. Bazujemy na odzieży takich producentów jak Promostars, Stedman i Adler, a haft wykonujemy techniką komputerową nićmi Madeira Polyneon. Haft komputerowy jest trwały (nie kruszy się i nie spiera) i z powodzeniem można go wykonać na grubszej i pikowanej odzieży (polar, nylon z wypełnieniem poliestrowym, mikropolar). Wykonujemy haft z powierzonych projektów, a także własnych. Dysponujemy bogatą kolorystyką i wszystkimi rozmiarami damskich kamizelek. Wybór fasonu i haftu to sprawa indywidualna zamawiającego. Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów lub od razu złóż zamówienie. Zapraszamy do współpracy.

Haftowanie na kamizelkach

Poniżej znajduje się kolekcja kamizelek dostępnych w naszym sklepie internetowym, na tych produktach wykonywane są hafty komputerowe. Jest to najskuteczniejsza forma wykonywania odzieży spersonalizowanej, sprawdź sam jakie korzyści zapewnia haftowanie na kamizelkach.

*Ceny oferowanych produktów zależą od zamawianej ilości

Promostars Ladies' Twist
 od 111,07 zł do 127,06 zł
Promostars Ladies' Twist
Stedman Active Padded Vest
 od 168,83 zł do 233,82 zł
Stedman Active Padded Vest
Stedman Fleece Vest Women
 od 44,00 zł do 72,77 zł
Stedman Fleece Vest Women
Adler Next
 od 31,02 zł do 47,01 zł
Adler Next