Bluzy robocze

Bluzy robocze męskie z wyszywanym logo

Kiedy już sama koszulka czy T-shirt to za mało, nie zapewniają wystarczającej ochrony przed chłodem, potrzebne jest okrycie wierzchnie, które sprzyja komfortowi termicznemu. Świetnie w tym celu sprawdzają się bluzy robocze męskie z logo, występujące w różnych fasonach i kolorach. To propozycja dla firm, które chcą zachować spójność stylizacji swoich pracowników, nawet przy mniej sprzyjających warunkach pogodowych. Sprawdzają się doskonale, jako ubranie dla pracowników sklepów, firm budowlanych, przedstawicieli handlowych, doradców klienta, a także jako odzież reklamowa podczas eventów i targów. Haftowanie na bluzach odbywa się z wykorzystaniem zaawansowanej technologii i przy użyciu nowoczesnych maszyn. Nadruk jest trwały i odporny na ścieranie, blaknięcie i wszelkie inne zniszczenia.

Rodzaje dostępnych bluz

Bluzy męskie z haftem występują w wersji zapinanej na suwak lub też wkładanej przez głowę. Mogą być wykonane z grubszego i cieńszego materiału w zależności od indywidualnych preferencji klienta. Bluzy robocze dostępne są w stonowanych kolorach lub w rzucających się w oczy z odblaskowymi elementami.

Haft komputerowy na bluzach jest trwały i bardzo dobrze odwzorowuje pierwotny projekt. Wykonujemy go zgodnie z pomysłem klienta, umieszczając w wybranym miejscu na ubraniu. Sam zatem decydujesz o ostatecznym wyglądzie bluzy. Bluzy męskie z Twoim logo występują w szerokiej palecie rozmiarów, od S do XXL. Aktualnie w ofercie posiadamy bluzy robocze marki Adler.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6