Tshirty robocze

Koszulki przeznaczone do użycia jako baza do wykonywania spersonalizowanej odzieży roboczej.

T-shirty Adler z logo

T-shirt jest podstawowym i jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Stanowi też bardzo często element ubioru pracowników. Wynika to z jego uniwersalności i szerokiego wyboru fasonów i kolorów. Można go nosić w wersji sportowej i casualowej, a przy odrobinie fantazji i wyczuciu smaku również w wersji eleganckiej. T-shirty Adler pochodzą od doświadczonego producenta odzieży reklamowej. Wyróżnili już wiele firm, będąc współodpowiedzialnymi za ich sukces. T-shirty marki Adler można wykorzystać jako gadżety reklamowe i promocyjne, a także jako ubranie dla pracowników.

Koszulki robocze Adler i ich warianty

Koszulki Adler wykonane są z single jersey, bawełny oraz elastanu. W zależności od wybranego wariantu T-shirty będą mniej lub bardziej elastyczne. Mogą mieć krótki, ale też długi rękaw. Dostępne są zarówno koszulki męskie jak również damskie. T-shirty marki Adler mają też różne wykończenie kołnierzyka. Może być to dekolt round neck, jak również klasyczny kołnierzyk w przypadku koszulki polo. Wszystkie nasze propozycje dostępne są w szerokiej palecie kolorów, w większości T-shirty są gładkie. Dostępne są również koszulki robocze z elementami odblaskowymi.

T-shirty z haftem to wysoka jakość materiału, wygoda i komfort noszenia oraz ponadczasowy i zawsze modny fason. Wykorzystaj je do stworzenia jednakowych strojów dla swoich pracowników lub też jako wsparcie przy najbliższej kampanii reklamowej i promocyjnej.

Jeśli jesteś zainteresowany tshirtami z haftem, zapoznaj się z naszą stroną internetową lub skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na współpracę, oferujemy fachowe porady i profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7