0048 501613635
Moje konto       O nas       Kontakt
  Zamówienie online
  5-7 dni czas dostawy
  Indywidualna obsługa
  Większa ilość adresów dostawy

Koszulki polo dziecięce z logo

Historia koszulek z kołnierzykiem (polo) sięga lat 20 XX wieku, kiedy to wśród angielskiej klasy rządzącej nastała moda na aktywność na świeżym powietrzu. Bardzo szybko koszulki polo stały się symbolem sportowej elegancji i do dnia dzisiejszego cieszą się dużym zainteresowaniem wśród ceniących klasyczny krój dorosłych, ale także jako wygodny fason dla dzieci.

Polo dziecięce z logo - podkreśl swoją przynależność do grupy

Przedszkole, szkoła, klub sportowy czy naukowy, dzięki koszulce polo z logo dziecko jeszcze bardziej identyfikuje się z grupą, instytucją itp. Taka koszulka to także świetna promocja i reklama dla każdej branży. By nie psuć sportowej elegancji i gustownego wizerunku, najlepiej zainwestować w koszulki polo dziecięce z haftem. Haft komputerowy jest najtrwalszą i ekskluzywną metodą znakowania odzieży. Dzięki współczesnym maszynom hafciarskim sterowanym komputerowo ta technika zdobienia jest wydajna, a otrzymany haft przewyższa trwałością i jakością inne metody znakowania odzieży. Haftowane logo nie kruszy się i nie spiera, zachowuje kolory bez względu na ilość prań co jest niezwykle istotne dla ubrań dziecięcych. Polo dziecięce z haftem bez obaw o zniszczenie logo można prać i prasować, tym bardziej, że koszulki szyte są z wysokiej jakości bawełny, posiadają certyfikat Oeko – Tex standard i są produktami znanych na rynku producentów odzieży reklamowej (Adler, Stedman).

Firmowe koszulki polo dziecięce - zaufaj naszej firmie

Haft komputerowy jest naszą specjalnością. Realizujemy projekty zlecone jak i w oparciu o nasze pomysły. Nowoczesne zaplecze technologiczne, zatrudnieni fachowcy w branży, wysokiej jakości stosowany materiał i fachowa obsługa sprawiają, że haftowane koszulki polo dziecięce cieszą się popularnością wśród nabywców, są doceniane za jakość i komfort użytkowania. Postaw na współpracę z nami. Zapraszamy

Haftowanie na polo

Poniżej znajduje się kolekcja polo dostępnych w naszym sklepie internetowym, na tych produktach wykonywane są hafty komputerowe. Jest to najkuteczniejsza forma wykonywania odzieży spersonalizowanej, sprawdź sam jakie korzyści zapewnia haftowanie na polo.

*Ceny oferowanych produktów zależą od zamawianej ilości

Adler Pique Polo
 od 23,14 zł do 43,17 zł
Adler Pique Polo
Stedman Polo
 od 24,75 zł do 46,72 zł
Stedman Polo