0048 501613635
Moje konto       O nas       Kontakt
  Zamówienie online
  5-7 dni czas dostawy
  Indywidualna obsługa
  Większa ilość adresów dostawy

Koszulki polo Stedman

Marka z długą tradycją, ponieważ jej korzenie sięgają początków lat 50. ubiegłego wieku. Wtedy to powstała firma Stedman Manufacturing Company zajmująca się produkcją odzieży sportowej. Aktualnie jej flagowymi produktami są m.in. koszulki polo Stedman, które wykorzystywane zostały w celach reklamowych i promocyjnych. Decydując się na koszulki polo z haftem od marki Stedman, zyskujesz pewność, że otrzymujesz produkt wysokiej jakości, wyprodukowany zgodnie z europejskimi normami. Cały proces produkcji odbywa się z przestrzeganiem obowiązujących w globalnej gospodarce prawnych przepisów. Odzież spełnia wymagania OEKO-TEX® 100 Standard, a prowadzona działalność bazuje na zasadach zgodnych z Inicjatywą Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Koszulki polo haft z bawełny

Stedman starannie wybiera materiały, z których powstają produkty, trafiające w następnej kolejności do firm, opatrujących je znakiem firmowym, logo i innymi nadrukami, a następnie do docelowych klientów. Każda taka koszulka polo z haftem wykonana jest w 100% z bawełny czesanej. Jest dzięki temu przyjazna dla skóry, przyjemna w dotyku, a także bardzo dobrze dopasowuje się do sylwetki. Materiał jest odporny na wysoką temperaturę, jednak w celu zachowania ostrożności przed praniem, należy zapoznać się z metką znajdującą się w szwie bocznym.

W naszej ofercie znajdziesz koszulki polo z długim i krótkim rękawem, z guzikami pod szyją. Występują w wersji męskiej i damskiej, a także w szerokiej palecie kolorów. Koszulki polo Stedman na zamówienie ozdabiamy dowolnym nadrukiem, może być to nazwa lub logo firmy, a także każda inna grafika oraz slogan reklamowy. Możesz zdecydować, w którym miejscu na koszulce haft będzie się znajdował i jaką powinien mieć wielkość. Przy zamówieniu załącz swój projekt.

Dostępne są również koszulki polo z haftem od innych producentów.

*Ceny oferowanych produktów zależą od zamawianej ilości

Stedman Henry Polo
 od 35,73 zł do 62,10 zł
Stedman Henry Polo
Stedman Harper Polo
 od 31,91 zł do 57,16 zł
Stedman Harper Polo
Stedman Hanna Polo
 od 31,91 zł do 57,16 zł
Stedman Hanna Polo
Stedman Active Piqé Polo
 od 37,54 zł do 64,43 zł
Stedman Active Piqé Polo
Stedman Polo
 od 29,31 zł do 53,80 zł
Stedman Polo
Stedman Polo
 od 28,17 zł do 53,80 zł
Stedman Polo
Stedman Polo Long Sleeve
 od 41,21 zł do 69,15 zł
Stedman Polo Long Sleeve
Stedman Polo
 od 24,75 zł do 46,72 zł
Stedman Polo
Stedman Polo Men
 od 32,87 zł do 58,40 zł
Stedman Polo Men