0048 501613635
Moje konto       O nas       Kontakt
  Zamówienie online
  5-7 dni czas dostawy
  Indywidualna obsługa
  Większa ilość adresów dostawy

Zwroty

Czy mogę zwrócić moje zamówienie?

Nie spersonalizowane produkty, które można zwrócić

Masz prawo do zwrotu rzeczy do nas w terminie 14 dni. Rozpoczyna się to w dniu odebrania przesyłki. Zwracany produkt musi być w nienaruszonym stanie.

Przy zwrocie zamówienia, kupon powinien znajdować się w pudełku lub być wysłany pocztą na info@janfinish.pl

Konsekwencje zwrotu
Jeśli produkty, które odesłałeś z powrotem, zostały zapłacone, zwrócimy Ci wszystkie płatności, które zostały przez Ciebie wykonane w tym czasie. Zgodnie z warunkami opisanymi w regulaminie, odzież dostarczana jest w takim stanie, jakim została wcześniej wysłana. Wszystkie płatności zostaną przez nas zwrócone w taki sam sposób jaki otrzymaliśmy je od Ciebie. Chyba, że została zaznaczona inna opcja, wtedy pieniądze są zwracane bez żadnych dodatkowych opłat.

Produkt musisz zwrócić nie później niż 14 dni po otrzymaniu. Po 14 dniach możliwość zwrotu jest anulowana. Prosimy więc, aby dokonać go w tym terminie. Jednak bezpośrednie koszty zwrotu produktów zostaną Ci naliczone.

Prawa do zwrotu produktów są wyłączone dla wszystkich produktów indywidualnych. To wszystko jest drukowane. Produkty spersonalizowane nie mogą być używane ponownie. Więcej informacji na temat zwrotów?
Skontaktuj się z nami