Co oferujemy?

Sitodruk

Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu sitodruku, gwarantujemy jakościową usługę, dokładnie odwzorowany szablon i efekt który długi czas będzie cieszył oko. Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe z pomocą którego nasi specjaliści wykonują zdobienia spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sitodruk jest ekonomiczną metodą której koszt jednostkowy maleje wraz z ilością wykonywanych zdobień ze względu na rozłożenie kosztów stałych na większą partię produktów. Wszystkich zainteresowanych sitodrukiem zapraszamy do kontaktu z nami.

Termotransfer

Oferujemy wykonywanie zdobień na odzieży za pomocą termotransferu. Technika ta jest opłacalna już od pierwszej sztuki odzieży, termotransfer zapewnia również wysoką trwałość zdobienia. Nasza wyspecjalizowana kadra pracownicza z najwyższą dokładnością nanosi na odzież powierzone wzorce, a szeroki wachlarz folii flex i flock którym dysponujemy daje możliwość tworzenia wzorów które ucieszą każdego klienta. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty termotransferu i do kontaktu z nami.

Efekty naszej pracy

Poniżej przedstawiamy niektóre z efektów naszych prac jako przykład rzetelności wykonania oferowanych usług. Dobrem nadrzędnym dla nas jest satysfakcja klienta, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy z należytą uwagą posiłkując się bogatym doświadczeniem.